Spelers delen kampioensvreugde op social media

De eerste landstitel van Feyenoord sinds 1999 zorgde voor grote vreugde. Niet alleen bij de supporters, maar ook bij de spelers. Die vreugde deelden zij onder meer op social media. Hieronder vind je een overzicht van de social media posts van de Feyenoorders.

 

Goedemorgen Rotterdam! ⚪?

Een bericht gedeeld door Dirk Kuyt (@kuyt) op

 

Coolsingel ! YNWA ! Kippenvel ! ?⚪️

Een bericht gedeeld door Michiel Kramer (@1988kramer29) op

 

How's your Monday??#Feyenoordkampioen

Een bericht gedeeld door Bilal Basacikoglu (@basacikoglu_official) op

 

010 !!! ?⚪️⚫️ #blessings #ilovethiscity ?

Een bericht gedeeld door MiquelN ????? (@miquelnelom) op

 

#FeyenoordKampioen

Een bericht gedeeld door Eljero Elia (@eljeroelia) op

 

?⚪️ #kampioenen

Een bericht gedeeld door Jan-Arie van der Heijden (@janarievanderheijden) op

 

Kampioenen ?⚪️? #kampioen #coolsingel #spitsen #feyenoord

Een bericht gedeeld door Roy Makaay (@roymakaayofficial) op

 

?⚪️ #FEYENOORD

Een bericht gedeeld door Lucas Woudenberg (@lucaswoudenberg5) op

 

When dreams become reality ?✂️

Een bericht gedeeld door Jan-Arie van der Heijden (@janarievanderheijden) op

 

C A M P E O N E S ?? ?? ⚽️ ❤️

Een bericht gedeeld door Renato Tapia (@renatotapiac) op

 

?

Een bericht gedeeld door Eljero Elia (@eljeroelia) op

 

14.05.2017❤️#NewBae

Een bericht gedeeld door Terence Kongolo (@terencekongolo94) op

 

• Kampioen!!!! #5

Een bericht gedeeld door Kenneth Vermeer (@kennethvermeer) op

 

?⚪?

Een bericht dat is gedeeld door @rkarsdorp2 op

 

Kampioenen ?⚪⚽

Een bericht gedeeld door Marko Vejinovic Official (@marko.vejinovic.official) op

 

Een bericht gedeeld door KEA (@kea_8) op

 

Family???????? #010

Een bericht gedeeld door Jørgensen #9 (@nicolaijorgensen9) op

 

I woke up like this??

Een bericht gedeeld door Steven Berghuis (@stevenberghuis) op

 

JAAAA

Een bericht gedeeld door Justin Bijlow (@justinbijlow) op

 

What a day?????? CHAMPIONS?

Een bericht gedeeld door Brad Jones (@jones_brad) op

 

Jaaaaaaa❤❤❤❤❤

Een bericht gedeeld door Gustavo_hamer (@gustavohamerr) op

 

????

Een bericht gedeeld door Emil Hansson (@emil_hansson) op

 

⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ #rotterdam

Een bericht gedeeld door Mohammed Elhankouri (@melhankouri) op

Ja, ik ga akkoord Feyenoord.nl gebruikt cookies om de website goed te laten functioneren, voor analysedoeleinden en om je van relevante advertenties te voorzien.
Voor meer informatie zie ons cookiebeleid. Blijf je onze website gebruiken dan ga je akkoord met het plaatsen van cookies.

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×