Ploeggenoten bedanken Kuyt via social media

Het bericht dat Dirk Kuyt een punt zet achter zijn voetbalcarrière ging woensdag binnen no time de hele wereld over. Nadat het nieuws was ingedaald, werd de 36-jarige Feyenoorder op social media (#DirkBedankt) massaal bedankt voor alles wat hij gepresteerd heeft in zijn loopbaan, onder meer door zijn ploeggenoten. Een overzicht van die posts vind je hieronder.

 

Thanks for everything LEGEND!

Een bericht gedeeld door Jens Toornstra (@jenstoornstra) op

 

???? #thankskingkuyt

Een bericht gedeeld door Eljero Elia (@eljeroelia) op

 

Legend ???? ?⚪ #Feyenoord #DirkBedankt

Een bericht dat is gedeeld door @rkarsdorp2 op

 

Thanks for everything LEGEND‼️

Een bericht gedeeld door Sven van Beek (@svenvanbeek) op

 

Voorbeeld, leider en inspirator! Bedankt voor alles! #dirkbedankt

Een bericht gedeeld door Jan-Arie van der Heijden (@janarievanderheijden) op

 

Dankjewel Champ!!! #bedanktdirk

Een bericht gedeeld door Michiel Kramer (@1988kramer29) op

 

A legend for me now and for ever thanks for everything ❤

Een bericht gedeeld door Bilal Basacikoglu (@basacikoglu_official) op

 

Bedankt voor alles, Dirk! ?⚪️ #DirkBedankt

Een bericht gedeeld door Renato Tapia (@renatotapiac) op

 

Thanks for everything ⚽️❤️ #legend

Een bericht gedeeld door Justin Bijlow (@justinbijlow) op

 

Thanks for everything!! #LEGEND #DirkBedankt ?⚪️

Een bericht gedeeld door Bart Nieuwkoop (@bartnieuwkoop) op

 

It was a honour to play with you Dirk. God bless you in this new chapter of your life. #legend #captain

Een bericht gedeeld door Eric Botteghin (@ericbotteghin) op

 

Blij om met onze LEGEND te mogen spelen, veel geleerd van je #DIRKKUYT❤️!

Een bericht gedeeld door Mohammed Elhankouri (@melhankouri) op

Ja, ik ga akkoord Feyenoord.nl gebruikt cookies om de website goed te laten functioneren, voor analysedoeleinden en om je van relevante advertenties te voorzien.
Voor meer informatie zie ons cookiebeleid. Blijf je onze website gebruiken dan ga je akkoord met het plaatsen van cookies.

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×