Fanshop
Fanshop
Feyenoord Academy

Feyenoord Academy teams actief op toernooien dit weekend

In voorbereiding op het seizoen 2019-2020 namen Feyenoord Onder 14, Onder 13, Onder 10, Onder 8 en Onder 7 deel aan diverse toernooien.

Feyenoord O14, BOAL International Tournament, FC ’s Gravenzande

Poulewedstrijden:

Feyenoord – Bayer Leverkusen 0-0
Feyenoord – ADO Den Haag 1-1
Feyenoord – Anderlecht 0-2
Feyenoord – Borussia Dortmund 0-0
Feyenoord – PSV 1-0
Feyenoord – Aberdeen 0-3
Feyenoord – Kopenhagen FC 2-0
Feyenoord – Chelsea 3-0

Plaatsingswedstrijd 5 t/m 8:
Feyenoord – Ajax 0-0
Ajax winnaar na strafschoppen

7ste/8ste plaats:
Feyenoord – Southampton 3-0


Feyenoord O13, Sallandelectronics Tournament FC Zutphen


Poulewedstrijden:
Feyenoord – KRC Genk 1-0
Feyenoord – AZ 0-1
Feyenoord – Arsenal 1-2
Feyenoord – FC Zutphen 2-1

Feyenoord – Valencia 1-1
Valencia winnaar na strafschoppen

7ste/8ste plaats:
Feyenoord – AZ 1-1
AZ winnaar na strafschoppen


Feyenoord O10, VVV Top Toernooi, Wittenhorst


Poulewedstrijden:

Feyenoord – VVV 0-1
Feyenoord – Club Brugge 2-0
Feyenoord – Borussia Mönchengladbach 4-0
Feyenoord – AA Gent 0-1
Feyenoord – Ter Horst 1-0

Halve finale:

Feyenoord – KRC Genk 2-0

Finale:
Feyenoord – Manchester City 0-1

Zakhar Hetmanov werd verkozen tot beste speler van het toernooi.


Feyenoord O10, ATC '65 Bauhaus Top Tournament, Hengelo

Poulewedstrijden:

Feyenoord – ATC ’65 6-0
Feyenoord – Arminia Bielefeld 1-1

Achtste finale:

Feyenoord – PEC Zwolle A 21-0

Kwartfinale:
Feyenoord – PEC Zwolle B 3-1

Halve finale:

Feyenoord – Vitesse B 2-2
Feyenoord winnaar na strafschoppen.

Finale:
Feyenoord – Rapid Wien 3-4


Feyenoord O8, Minitoernooi FC Utrecht

Feyenoord A – FC Utrecht 4-5
Feyenoord A – AA Gent A 2-4
Feyenoord A – KRC Genk 5-2

3de/4de plaats:

Feyenoord A – Sparta 7-0
Feyenoord B – Sparta 3-3
Feyenoord B – AA Gent B 2-2
Feyenoord B – KRC Genk B 2-5

7ste/8ste plaats:

Feyenoord B – AA Gent B 3-5

Feyenoord O7, Jens Toornstra Toernooi, Alphense Boys

Feyenoord – AVV Alphen 5-1
Feyenoord – HVV 8-0
Feyenoord – HEWD 4-1
Feyenoord – HBS 8-1

Door deze resultaten behaalde Feyenoord een 1ste plaats.

  • Feyenoord Academy