Feyenoord Academy

Trainers en staf

Management

  • Richard Grootscholten
    Richard Grootscholten
    Hoofd Feyenoord Academy
  • Raymond van Meenen
    Raymond van Meenen
    Manager Feyenoord Academy

Technische en Organisatorische Staf

  • Pieter Schrassert Bert
    Pieter Schrassert Bert
    Coördinator middenbouw
  • Glenn van der Kraan
    Glenn van der Kraan
    Coördinator onderbouw
  • Rick Cost
    Rick Cost
    Coördinator fysieke training
  • Oscar Moens
    Oscar Moens
    Coördinator keepers
  • James van der Kraan
    James van der Kraan
    Coördinator jeugdscouting
  • Marcel de Geus
    Marcel de Geus
    Coördinator medische staf / Sportfysiotherapeut
  • Michel Valke
    Michel Valke
    Coördinator video- en performance analyse
  • Lex Stofkooper
    Lex Stofkooper
    Coördinator sociaal-maatschappelijk
  • Remco Heerkens
    Remco Heerkens
    Coördinator Academy Partners
  • Rob Kurvers
    Rob Kurvers
    Coördinator studie
  • Ricardo Kern
    Ricardo Kern
    Stafmedewerker Feyenoord Academy
  • Rob Brouwer
    Rob Brouwer
    Coördinator vervoer
  • Rene van Dalen
    Rene van Dalen
    Coördinator vervoer
  • Herman van der Graaff
    Herman van der Graaff
    Ambassadeur/secretaris/ gastheer

Trainers

  • Damien Hertog
    Damien Hertog
    Trainer O19
  • Ulrich van Gobbel
    Ulrich van Gobbel
    Assistent-trainer O19
  • Jan Gösgens
    Jan Gösgens
    Trainer O18
  • Cor Adriaanse
    Cor Adriaanse
    Trainer O17
  • Edwin de Graaf
    Edwin de Graaf
    Trainer O16
  • Jeffrey Oost
    Jeffrey Oost
    Trainer O15
  • Daniel van der Meulen
    Daniel van der Meulen
    Trainer O14
  • Gaston Taument
    Gaston Taument
    Trainer O13
  • Davey van den Berg
    Davey van den Berg
    Trainer O12 / Assistent-trainer
  • Martijn de Vries
    Martijn de Vries
    Trainer O11
  • Brian Pinas
    Brian Pinas
    Stagetrainer O11
  • Marchanno Schultz
    Marchanno Schultz
    Trainer O10
  • Remco Schol
    Remco Schol
    Trainer O10
  • Harrie Nugteren
    Harrie Nugteren
    Trainer O9
  • Dane Brard
    Dane Brard
    Trainer O9
  • Leen Boer
    Leen Boer
    Trainer O8
  • Ronald van Lent
    Ronald van Lent
    Trainer O8
  • Errol Refos
    Errol Refos
    Trainer O8
  • Ferdi Claessen
    Ferdi Claessen
    Stagetrainer O9
  • Roy Makaay
    Roy Makaay
    Specialistentrainer
  • Rob van Dijk
    Rob van Dijk
    Keeperstrainer
  • Patrick van Seeters
    Patrick van Seeters
    Keeperstrainer
  • Tim van der Linden
    Tim van der Linden
    Stage keeperstrainer
  • Gerard Rutjes
    Gerard Rutjes
    Trainer onderbouw / talententraining
  • Jason Oost
    Jason Oost
    Stagetrainer
  • Shabir Isoufi
    Shabir Isoufi
    Stagetrainer

Medische staf

  • Marcel de Geus
    Marcel de Geus
    Coördinator medische staf / Sportfysiotherapeut
  • Jasper van Kempen
    Jasper van Kempen
    Fysiomanueeltherapeut O19
  • Paul Amakodo
    Paul Amakodo
    Fysiotherapeut O18
  • Patrick Hagman
    Patrick Hagman
    Sportfysiotherapeut O17
  • Sven Briegoos
    Sven Briegoos
    Fysiotherapeut O16
  • Eva van Rijnsbergen
    Eva van Rijnsbergen
    Fysiotherapeut O15
  • Niels Berrevoets
    Niels Berrevoets
    Fysiotherapeut O13
  • Marsha Poelman
    Marsha Poelman
    Verzorger O12
  • Rik Snel
    Rik Snel
    Verzorger O14
  • Lester Broek
    Lester Broek
    Verzorger O11
  • Remko Grondsma
    Remko Grondsma
    Fysiotherapeut
  • Bas van Bentum
    Bas van Bentum
    Fysieke trainer
  • Michiel den Besten
    Michiel den Besten
    Inspanningsfysioloog
  • Tijs Duivenvoorden
    Tijs Duivenvoorden
    Arts
  • Mari Hoevenaars
    Mari Hoevenaars
    Dokter
  • Duncan Meuffels
    Duncan Meuffels
    Orthopedisch Chirurg

Ondersteunende staf

  • Wim Jansen
    Wim Jansen
    Adviseur trainers
  • Maup Martens
    Maup Martens
    Senior Scout
  • Etienne Shew-Atjon
    Etienne Shew-Atjon
    Videoanalist jeugd
  • Rob van Leemput
    Rob van Leemput
    Cameraman / Webmaster
  • Kees de Groot
    Kees de Groot
    Cameraman
  • Arco Stuij
    Arco Stuij
    Stage loop- en coördinatietrainer
  • Leontine van Meggelen
    Leontine van Meggelen
    Diëtiste
  • Sandra Buijng
    Sandra Buijng
    Diëtiste
  • Sem Pattipeilohy
    Sem Pattipeilohy
    Toezichthouder
  • Ruud van Willigen
    Ruud van Willigen
    Toezichthouder
  • Rene Berden
    Rene Berden
    Sportpsycholoog
  • Patricia van Dalen
    Patricia van Dalen
    Gedragsanalist
  • Jan Mastenbroek
    Jan Mastenbroek
    Sociaal-maatschappelijk
  • Jaap de Bruijn
    Jaap de Bruijn
    Studiebegeleiding / Scout
  • Radita van Oorschot-Stan
    Radita van Oorschot-Stan
    Medewerker kledingmagazijn
  • Peter Bijsterveld
    Peter Bijsterveld
    Medewerker kledingmagazijn
  • Els Rengers
    Els Rengers
    Medewerker kledingmagazijn
  • Melvin Boel
    Melvin Boel
    International Development Coach
  • Olle Smits van Waesberghe
    Olle Smits van Waesberghe
    Verslaggever

Vervoer

  • Rob Brouwer
    Rob Brouwer
    Coördinator vervoer
  • Rene van Dalen
    Rene van Dalen
    Coördinator vervoer
  • Henk Biest
    Henk Biest
    Chauffeur
  • Hans Bieze
    Hans Bieze
    Chauffeur
  • Jaap de Boer
    Jaap de Boer
    Chauffeur
  • Aad Bossche
    Aad Bossche
    Chauffeur
  • Sonja Dumee
    Sonja Dumee
    Chauffeur
  • Henny Flier
    Henny Flier
    Chauffeur
  • Ton van Gool
    Ton van Gool
    Chauffeur
  • Jacques van der Kleij
    Jacques van der Kleij
    Chauffeur
  • Heiko Mulder
    Heiko Mulder
    Chauffeur
  • Wim Philippens
    Wim Philippens
    Chauffeur
  • Ge van Ringelesteijn
    Ge van Ringelesteijn
    Chauffeur
  • Machiel Zevenbergen
    Machiel Zevenbergen
    Chauffeur

Ja, ik ga akkoord Feyenoord.nl gebruikt cookies om de website goed te laten functioneren, voor analysedoeleinden en om je van relevante advertenties te voorzien.
Voor meer informatie zie ons cookiebeleid. Blijf je onze website gebruiken dan ga je akkoord met het plaatsen van cookies.

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×