Volg Feyenoord op sociale media

Het laatste nieuws over Feyenoord is niet alleen te volgen via de officiële clubwebsite, maar ook via de sociale media kanalen van de club. Zo communiceert Feyenoord ook via haar officiële Twitter-account (@Feyenoord), dat inmiddels dik 186.000 volgers heeft. Op het Twitter-kanaal verschijnt dagelijks het laatste nieuws en wordt een groot aantal foto’s en video’s gedeeld, terwijl op wedstrijddagen de laatste actualiteiten vanuit het stadion zijn te volgen.

Facebook
Behalve via Twitter is Feyenoord ook te volgen op Facebook. Het officiële Facebook-account van de club is dichtbij een nieuwe mijlpaal, nu de pagina de grens nadert van 400.000 likes. Door als Facebook-gebruiker de pagina van Feyenoord te ‘liken’, verschijnt het laatste nieuws rondom de club automatisch op je persoonlijke nieuwsoverzicht, kun je foto’s en video’s van wedstrijden bekijken en in contact komen met andere supporters. De pagina van Feyenoord is te bereiken via www.facebook.com/feyenoord.

Instagram
Met ingang van dit seizoen is Feyenoord tevens actief op Instagram. Op het officiële Instagram-account feyenoord.rotterdam biedt de club haar volgers met de meest bijzondere foto’s en leukste video’s scherpe updates en bovenal een uniek kijkje achter de schermen, vooral op wedstrijddagen en tijdens bijzondere gelegenheden. Volg Feyenoord ook op Instagram via www.instagram.com/feyenoord.rotterdam.

Spelers
Niet alleen de club zelf, ook een groot aantal spelers is actief op sociale media. De officiële accounts van de spelers op Twitter en Instagram worden gevolgd door het officiële Feyenoord-account. Van alle spelers heeft Colin Kazim-Richards op Twitter de meeste volgers, namelijk zo’n 125.000. Aanvoerder Jordy Clasie komt op de tweede plaats, met ongeveer 110.000 volgers.

Hieronder is een actueel overzicht te lezen van de officiële accounts van spelers en trainers van Feyenoord. Accounts die niet in dit overzicht worden genoemd, zijn niet van spelers of trainers van de eerste selectie van Feyenoord.

Twitter:

Jordy Clasie - @Clasie_Official
Ruben Schaken – @RubenSchaken 
Colin Kazim-Richards – @colin_kazim08
Jens Toornstra - @jenstoornstra
Terence Kongolo - @TKongolo94
Kenneth Vermeer - @kennethvermeer1
Lex Immers - @ImmersLex
Erwin Mulder - @MulderErwin
Tonny Vilhena - @VilhenaTonny
Khalid Boulahrouz - @boulahrouz81
Miquel Nelom - @miquelnelom
Sven van Beek - @svenvanbeek16
Bilal Basaçikoglu - @Bilaaaaaall7
Lucas Woudenberg - @LucasWoudenberg
Anass Achahbar - @AchahbarAnass
Matthew Steenvoorden - @mattssteen
Rodny Lopes Cabral - @Rodnylc
Wessel Dammers - @WDammers

Trainers met een officieel Twitter-account:
Jean-Paul van Gastel - @JPvanGastel
Giovanni van Bronckhorst - @The_real_Gio

Instagram:

Elvis Manu - @elvismanuofficial
Jean-Paul Boetius – @jeanpaul7boetius

Ruben Schaken - @rubenschaken
Colin Kazim-Richards - @iamcolinkazimrichards
Sven van Beek - @svenvanbeek
Bilal Basaçikoglu - @bilalboukhris
Jens Toornstra - @jenstoornstra
Kenneth Vermeer - @kennethvermeer
Khalid Boulahrouz - @boulahrouz81
Lex Immers - @leximmers
Lucas Woudenberg - @lucaswoudenberg5
Miquel Nelom - @miquelnelom
Mitchell Te Vrede - @mitchelltevrede
Rick Karsdorp - @rkarsdorp26
Rodny Lopes Cabral - @rlopescabral
Terence Kongolo - @terencekongolo5
Tonny Vilhena - @vilhena21
Wessel Dammers - @wdammers31

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×