Volg de nieuwe Feyenoord-spelers op social media

Net als veel andere spelers van Feyenoord zijn ook de nieuwe aanwinsten van deze zomer, Nicolai Jørgensen en Brad Jones, actief op social media. Na Dirk Kuyt heeft Jones zelfs de meeste volgers op Twitter: ruim 337.000. Feyenoord.nl zet hieronder de officiële accounts van alle spelers en trainers van Feyenoord voor je op een rij, zodat je in het nieuwe seizoen hun verrichtingen op de voet kunt volgen.

Accounts die niet in dit overzicht worden genoemd, zijn niet van spelers of trainers van de eerste selectie van Feyenoord. Officiële accounts van spelers en trainers van Feyenoord zijn te herkennen aan een blauw vinkje op hun profielpagina.

Feyenoorders op Twitter

Bilal Basaçikoglu @Bilaaaaaall7
Sven van Beek @svenvanbeek16
Eric Botteghin @EricBotteghin
Giovanni van Bronckhorst @The_real_Gio
Wessel Dammers @WDammers
Eljero Elia @EljeroElia
Jean-Paul van Gastel @JPvanGastel
Simon Gustafson @simzci
Terence Kongolo @KongoloTerence
Michiel Kramer @kramerinho
Dirk Kuyt @Kuyt
Brad Jones @Brad_Jones1
Nicolai Jørgensen @njorgensen9
Miquel Nelom @miquelnelom
Bart Nieuwkoop @BartNieuwkoop
Renato Tapia @renatotapiac
Jens Toornstra @jenstoornstra
Marko Vejinovic @marko_vejinovic  
Kenneth Vermeer @kennethvermeer
Tonny Vilhena @VilhenaTonny
Lucas Woudenberg @LucasWoudenberg

Feyenoorders op Instagram

Karim El Ahmadi @kea_8
Bilal Basaçikoglu @basacikoglu_official
Sven van Beek @svenvanbeek
Eric Botteghin @EricBotteghin
Justin Bijlow @justinbijlow
Wessel Dammers @w.dammers
Eljero Elia @eljeroelia
Warner Hahn @warnerhahn
Pär Hansson @p.hansson
Jan-Arie van der Heijden @janarievanderheijden
Rick Karsdorp @rkarsdorp2
Terence Kongolo @terencekongolo94
Michiel Kramer @1988kramer29
Dirk Kuyt @kuyt
Brad Jones @jones_brad
Nicolai Jørgensen @nicolaijorgensen9
Miquel Nelom @miquelnelom
Bart Nieuwkoop @bartnieuwkoop
Renato Tapia @renatotapiac
Jens Toornstra @jenstoornstra
Marko Vejinovic @marko.vejinovic.offical
Kenneth Vermeer @kennethvermeer
Lucas Woudenberg @LucasWoudenberg

Feyenoorders op Facebook 

Bilal Basaçikoglu facebook.com/BilalBasacikoglu
Eljero Elia facebook.com/ELJEROELIA11
Jean-Paul van Gastel facebook.com/JPvanGastel
Terence Kongolo facebook.com/tkongolo
Michiel Kramer facebook.com/MichielKramer2931
Dirk Kuyt facebook.com/dirkkuyt
Nicolai Jørgensen facebook.com/nicolaijorgensenOfficiel
Renato Tapia facebook.com/renatotapiac 
Jens Toornstra facebook.com/jenstoornstraofficial
Marko Vejinovic facebook.com/markovejinovicofficial
Kenneth Vermeer facebook.com/kennethvermeer1

Officiële accounts Feyenoord

Twitter Feyenoord Rotterdam @Feyenoord
Instagram Feyenoord Rotterdam @feyenoord.rotterdam
Facebook Feyenoord Rotterdam www.facebook.com/Feyenoord
Twitter Feyenoord Academy @feyacademy
Twitter Feyenoord Rotterdam (Engelstalig) @Feyenoord_int
Twitter Feyenoord Foundation @FeyenoordFound
Twitter Feyenoord SLO @Feyenoord_SLO
Facebook Feyenoord Street League facebook.com/feyenoordstreetleague
Twitter Feyenoord Soccer Schools @FeySoccerSchool
Facebook Feyenoord Soccer Schools facebook.com/feysoccerschools
Instagram Coentje @Coentje1908
Twitter Stadion Feijenoord @DeKuip
Facebook Stadion Feijenoord facebook.com/DeKuip
Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×