
Steun jij Feyenoord in de strijd om de Johan Cruijff Schaal?
Na de 1-0 overwinning in de openingswedstrijd tegen Real Sociedad werkt Feyenoord komende week met een goed gevoel toe naar de officiële aftrap van het seizoen. Die is aanstaande zaterdag 5 augustus om 18:00 uur, wanneer Vitesse in De Kuip de tegenstander is in de strijd om de Johan Cruijff Schaal.
Steun jij Feyenoord in de jacht op de eerste prijs van het seizoen? Kaarten voor de Johan Cruijff Schaal zijn verkrijgbaar vanaf 17 euro per stuk. De kaartverkoop verloopt via www.feyenoord.nl/ticketshop.
Seizoenkaarthouders, Legioen-leden en Junioren
Seizoenkaarthouders, leden van Het Legioen en Junioren van Juniorclub Kameraadjes hebben voorrang op kaartverkoop. Zij kunnen tot woensdag 2 augustus 9:00 uur vier kaarten per persoon kopen voor de wedstrijd tussen de landskampioen en de bekerwinnaar.
Vrije verkoop
De vrije verkoop voor de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal start op woensdag 2 augustus om 9:00 uur. Vanaf dat moment kan iedereen kaarten kopen. Een clubkaart is hiervoor niet nodig.