edivisie

edivisie

De edivisie is de officiële competitie tussen de eSporters van alle Eredivisieclubs. In het seizoen 2017-2018 wordt er een volledige competitie gespeeld, gelijk aan het competitieschema van de Eredivisie.

Namens Feyenoord speelt JaeyD de zeventien wedstrijden op zowel de PlayStation 4 als op de Xbox. De edivisiewedstrijden worden wekelijks op maandag, dinsdag en woensdag uitgezonden op FOX Sports en het YouTube-account van de edivisie.

Wil jij op de hoogte blijven van alle wedstrijden, uitslagen en wil je een kijkje achter de schermen krijgen? Volg dan het Instagram-account en het Twitch-account

Xbox

Programma
Stand
Uitslagen
Weeknummer
Tegenstander
eSporter
# Team Gespeeld Winst Gelijk Verlies Punten Voor Tegen
1 Ajax 17 13 3 1 42 54 27
2 Feyenoord 17 12 4 1 40 45 17
3 Heracles Almelo 17 12 3 2 39 47 24
4 PSV 17 11 1 5 34 50 25
5 Roda JC 17 11 1 5 34 49 43
6 Excelsior Rotterdam 17 10 1 6 31 40 31
7 AZ 17 9 2 6 29 55 43
8 FC Groningen 17 9 2 6 29 42 31
9 FC Twente 17 8 5 4 29 36 27
10 Sparta Rotterdam 17 9 1 7 28 49 48
11 FC Utrecht 17 5 3 9 18 37 42
12 sc Heerenveen 17 5 2 10 17 23 32
13 Vitesse 17 5 2 10 17 40 54
14 VVV-Venlo 17 3 5 9 14 24 38
15 ADO Den Haag 17 4 2 11 14 31 47
16 NAC 17 2 3 12 9 18 43
17 PEC Zwolle 17 1 5 11 8 24 50
18 Willem II 17 1 1 15 4 19 61
Weeknummer
W.
Tegenstander
eSporter
Score
Resultaat
Week 2
2
Roda JC
JaeyD
4 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 3
3
Ajax
JaeyD
2 - 3 (verlies)
Verloren
Week 4
4
ADO Den Haag
JaeyD
2 - 0 (winst)
Gewonnen
Week 5
5
VVV-Venlo
JaeyD
2 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 6
6
Vitesse
JaeyD
5 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 7
7
Heracles Almelo
JaeyD
1 - 1
Gelijk
Week 8
8
PSV
JaeyD
2 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 9
9
NAC Breda
JaeyD
0 - 0
Gelijk
Week 10
10
AZ
JaeyD
2 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 11
11
PEC Zwolle
JaeyD
4 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 12
12
FC Groningen
JaeyD
2 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 13
13
Excelsior
JaeyD
4 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 14
14
FC Twente
JaeyD
1 - 1
Gelijk
Week 15
15
FC Utrecht
JaeyD
3 - 2 (winst)
Gewonnen
Week 16
16
Willem II
JaeyD
8 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 17
17
Sparta Rotterdam
JaeyD
2 - 0 (winst)
Gewonnen
Week 18
18
SC Heerenveen
JaeyD
1 - 1
Gelijk

PlayStation 4

Programma
Stand
Uitslagen
Weeknummer
Tegenstander
eSporter
#TeamGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenVoorTegen
1PSV171403426428
2Roda JC171304396242
3ADO Den Haag171133365225
4FC Twente171034335135
5Ajax17926294241
6Excelsior Rotterdam17845284436
7Feyenoord17917284640
8FC Utrecht17836274740
9Heracles Almelo17827264234
10AZ17755264942
11PEC Zwolle17827264547
12Vitesse17728235256
13Sparta Rotterdam17557204539
14Willem II17539183651
15FC Groningen175210173037
16SC Heerenveen173410133145
17VVV-Venlo17131362452
18NAC Breda1700170779
Weeknummer
W.
Tegenstander
eSporter
Score
Resultaat
Week 42
42
Ajax
JaeyD
2 - 2
Gelijk
Week 43
43
Roda JC
JaeyD
3 - 5 (verlies)
Verloren
Week 44
44
ADO Den Haag
JaeyD
1 - 2 (verlies)
Verloren
Week 45
45
FC Twente
JaeyD
2 - 3 (verlies)
Verloren
Week 46
46
VVV-Venlo
JaeyD
2 - 0 (winst)
Gewonnen
Week 47
47
FC Groningen
JaeyD
1 - 0 (winst)
Gewonnen
Week 48
48
Vitesse
JaeyD
3 - 2 (winst)
Gewonnen
Week 49
49
FC Utrecht
JaeyD
1 - 2 (verlies)
Verloren
Week 50
50
SC Heerenveen
JaeyD
4 - 0 (winst)
Gewonnen
Week 51
51
Sparta Rotterdam
JaeyD
6 - 2 (winst)
Gewonnen
Week 52
52
AZ
JaeyD
1 - 4 (verlies)
Verloren
Week 52
52
PEC Zwolle
JaeyD
4 - 5 (verlies)
Verloren
Week 52
52
PSV
JaeyD
4 - 3 (winst)
Gewonnen
Week 52
52
NAC Breda
JaeyD
4 - 1 (winst)
Gewonnen
Week 52
52
Heracles Almelo
JaeyD
3 - 6 (verlies)
Verloren
Week 52
52
Willem II
JaeyD
1 - 0 (winst)
Gewonnen
Week 52
52
Excelsior
JaeyD
4 - 3 (winst)
Gewonnen
Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×