Sales Team 2018-2019

Sales Team 2018-2019

Sales Team 2018-2019

Het Sales Team van Feyenoord bestaat uit de volgende personen:

Dennis van Keulen
Manager Sales
E-mail: d.van.keulen@feyenoord.nl

Peter Brunings 
Salesmanager
E-mail: p.brunings@feyenoord.nl

Ralph Goossens
Salesmanager
E-mail: r.goossens@feyenoord.nl

Dennis Lacasa
Salesmanager
E-mail: d.lacasa@feyenoord.nl

Arjan van der Plas
Salesmanager
E-mail: a.van.der.plas@feyenoord.nl

Jurgen van Pul
Salesmanager
E-mail: j.van.pul@feyenoord.nl

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×