Fanshop Tickets
Fanshop Tickets

Feyenoord Onder 10-1



Programma en uitslagen

Datum Tegenstander Thuis/uit
woensdag 29 september 2021 - 17:00 HBS O12 Thuis
zaterdag 2 oktober 2021 - 10:00 Fortuna Sittard JO11-1 Uit
zaterdag 9 oktober 2021 - 10:00 NAC Breda JO11-1 Thuis
zaterdag 16 oktober 2021 - 9:30 PSV JO11-1 Uit
zaterdag 30 oktober 2021 - 10:30 Roda JC JO11-1 Uit
zaterdag 6 november 2021 - 10:00 Fortuna Sittard JO11-1 Thuis
zaterdag 13 november 2021 - 10:00 Sparta Rotterdam JO11-1 Uit
zaterdag 20 november 2021 - 10:00 Roda JC JO11-1 Thuis
zaterdag 27 november 2021 - 12:30 ADO Den Haag JO11-1 Uit
zaterdag 4 december 2021 - 10:00 PSV JO11-1 Thuis
zaterdag 11 december 2021 - 10:00 MVV JO11-1 Thuis
zaterdag 18 december 2021 - 10:00 NAC Breda JO11-1 Uit
# Team Gesp Gs Winst Gelijk Verlies Punten P Voor + Tegen -
Bij deze competitie wordt geen stand weergegeven.
Datum Tegenstander Thuis/uit Score
zaterdag 25 september 2021 - 10:00 Sparta Rotterdam JO11-1 Thuis 13 - 5
zaterdag 18 september 2021 - 11:00 MVV JO11-1 Uit 2 - 39
zaterdag 11 september 2021 - 10:00 ADO Den Haag JO11-1 Thuis 15 - 5
zaterdag 28 augustus 2021 - 12:00 Wieldrecht O13 Thuis 6 - 0
zaterdag 14 augustus 2021 - 10:00 KV Mechelen O10 Thuis 15-4
zaterdag 7 augustus 2021 - 11:00 Anderlecht O10 Uit 21-11
zaterdag 10 oktober 2020 - 8:30 Sparta Rotterdam JO11-1 Thuis 8 - 8
zaterdag 3 oktober 2020 - 9:30 PSV JO11-1 Uit 6 - 4
zaterdag 26 september 2020 - 9:45 FC Utrecht O11 Thuis 8 - 9
zaterdag 19 september 2020 - 12:00 FC Emmen O11 Uit 5 - 26
woensdag 16 september 2020 - 17:00 Ajax O10 Uit 4 - 9
zaterdag 5 september 2020 - 9:45 ADO Den Haag O11 Thuis 5 - 9
zaterdag 29 augustus 2020 - 11:00 KRC Genk O10 Thuis 9 - 2
zaterdag 29 augustus 2020 - 10:00 PSV O10 Thuis 18 - 2
zaterdag 7 maart 2020 - 9:00 FC Utrecht O10 Uit 4 - 11
woensdag 4 maart 2020 - 17:30 FC Utrecht O11 Uit 6 - 5
zaterdag 29 februari 2020 - 10:00 SC Feyenoord O9 Uit 4 - 5
zaterdag 8 februari 2020 - 12:00 Vitesse-Arnhem JO11-1 Thuis 4 - 15
zaterdag 1 februari 2020 - 8:30 Sparta Rotterdam JO11-1 Thuis 9 - 9
zaterdag 11 januari 2020 - 10:30 KV Mechelen O10 Thuis 34 - 1
zaterdag 14 december 2019 - 11:30 Neptunus-Schiebroek JO11-1 Uit 1 - 5
woensdag 4 december 2019 - 17:00 Almere City O11 Thuis 7 - 5
zaterdag 30 november 2019 - 11:30 Spartaan'20 JO11-1 Uit 3 - 1
zaterdag 23 november 2019 - 8:30 Spijkenisse JO11-1 Thuis 11 - 0
zaterdag 16 november 2019 - 8:30 Charlois, sv JO11-1 Uit 2 - 5
zaterdag 9 november 2019 - 10:00 Southampton O10 Uit 7 - 2
zaterdag 9 november 2019 - 8:30 Nieuwenhoorn JO11-1 Uit 0 - 6
vrijdag 8 november 2019 - 10:00 Southampton O10 Uit 4 - 9
zaterdag 26 oktober 2019 - 10:00 FC Den Bosch O10 Uit 8 - 32
zaterdag 12 oktober 2019 - 8:30 Feyenoord, sc JO11-1 Uit 0 - 4
zaterdag 5 oktober 2019 - 8:30 Capelle JO11-1 Thuis 15 - 0
zaterdag 28 september 2019 - 10:00 Spirit JO11-1 Thuis 5 - 4
woensdag 25 september 2019 - 19:00 DCV JO11-1 Thuis 13 - 1
zaterdag 14 september 2019 - 8:30 Barendrecht JO11-1 Thuis 5 - 3
woensdag 11 september 2019 - 18:30 Zwervers, IJVV de JO11-1 Uit 2 - 9
zaterdag 7 september 2019 - 8:30 CVV Zwervers JO11-1 Uit 0 - 15
zaterdag 17 augustus 2019 - 13:00 KRC Genk O10 Thuis 18-0
zaterdag 17 augustus 2019 - 11:00 Borussia Dortmund O10 Thuis 7-2
zaterdag 17 augustus 2019 - 9:00 KV Mechelen O10 Thuis 6-2
zaterdag 10 augustus 2019 - 14:00 Lokeren O10 Thuis 8-1

 

 

Feyenoord Onder 10-2

Datum Tegenstander Thuis/uit
zaterdag 2 oktober 2021 - 10:00 Alexandria'66 JO11-1 Thuis
zaterdag 9 oktober 2021 - 8:30 Spirit JO11-1 Uit
# Team Gesp Gs Winst Gelijk Verlies Punten P Voor + Tegen -
1 Excelsior R. O11 4 4 0 0 12 21 4
2 Feyenoord O10-2 4 3 0 1 9 47 8
3 CVV Zwervers O11 4 3 0 1 9 17 13
4 Nieuwerkerk O11 4 2 0 2 6 18 27
5 Spirit O11 4 1 1 2 4 9 16
6 Alexandria'66 O11 4 1 0 3 3 15 20
7 Sparta (AV) O11 4 1 0 3 3 7 21
8 Capelle O11 4 0 1 3 1 7 32
Datum Tegenstander Thuis/uit Score
zaterdag 25 september 2021 - 8:30 Sparta (AV) JO11-1 Uit 1 - 10
zaterdag 18 september 2021 - 10:00 Capelle JO11-1 Thuis 20 - 1
zaterdag 11 september 2021 - 8:30 Excelsior R. JO11-1 Uit 3 - 2
zaterdag 4 september 2021 - 10:00 Nieuwerkerk JO11-1 Thuis 15 - 3
zaterdag 21 augustus 2021 - 9:00 Quick Boys O10 Thuis 20-7
zaterdag 10 oktober 2020 - 8:45 FC s-Gravenzande O10 Thuis 19 - 1
zaterdag 19 september 2020 - 10:30 DCV JO11-1 Uit 1 - 10
dinsdag 15 september 2020 - 17:15 Jodan Boys O11 Thuis 8 - 12
zaterdag 12 september 2020 - 8:30 Dilletant O11 Thuis 2 - 3
zaterdag 5 september 2020 - 8:30 IJVV De Zwervers O11 Uit 2 - 2
zaterdag 29 augustus 2020 - 10:30 Zestienhoven O11 Uit 7 - 0
zaterdag 7 maart 2020 - 8:30 LMO JO11-1 Thuis 1 - 3
zaterdag 29 februari 2020 - 10:00 Feyenoord, sc JO11-1 Uit 3 - 2
zaterdag 15 februari 2020 - 10:00 MOC 17 O11 Thuis 4 - 5
zaterdag 8 februari 2020 - 10:00 Stolwijk JO11-1 Thuis 5 - 4
dinsdag 4 februari 2020 - 17:15 SC Feyenoord O10 Thuis 12-0
zaterdag 1 februari 2020 - 8:30 CVV Zwervers JO11-1 Uit 1 - 3
zaterdag 18 januari 2020 - 8:30 RVVH JO11-1 Uit 0 - 3
zondag 8 december 2019 - 12:30 Spartaan'20 JO11-2 Uit 2 - 4
woensdag 4 december 2019 - 17:00 FC Utrecht O9 Thuis 25-1
zaterdag 30 november 2019 - 8:30 Spartaan'20 JO11-4 Thuis 1 - 1
zaterdag 16 november 2019 - 10:00 Smitshoek JO11-1 Thuis 3 - 4
dinsdag 12 november 2019 - 18:30 Binnenmaas, FC JO11-1 Thuis 8 - 3
zaterdag 2 november 2019 - 10:00 's-Gravendeel vv JO11-1 Uit 3 - 3
zaterdag 12 oktober 2019 - 8:30 Barendrecht JO11-3 Thuis 9 - 0
zaterdag 5 oktober 2019 - 10:15 FC IJsselmonde JO11-1 Uit 0 - 12
woensdag 2 oktober 2019 - 16:00 FSS All Stars O10 Thuis 3 - 6
zaterdag 28 september 2019 - 10:00 LMO JO11-1 Thuis 8 - 2
woensdag 25 september 2019 - 17:00 PFA O9 Thuis 12 - 9
zaterdag 21 september 2019 - 8:30 RVVH JO11-1 Uit 1 - 7
dinsdag 17 september 2019 - 6:00 RVVH JO11-1 Uit 3 - 8
zaterdag 14 september 2019 - 8:30 SBV Excelsior JO11-2 Thuis 3 - 6
dinsdag 10 september 2019 - 17:15 Zestienhoven O11 Thuis 7- 4
zaterdag 7 september 2019 - 9:45 Slikkerveer JO11-1 Uit 1 - 16
zaterdag 31 augustus 2019 - 8:30 Spartaan'20 JO11-5 Thuis 11 - 1
zaterdag 17 augustus 2019 - 13:00 KRC Genk O9 Thuis 18-6